,

دستگاه چک کیت کمپراتور- CHECK-KIT Comparator

(1 بررسی مشتری)

برای دریافت قیمت تماس بگیرید

دیسک ها با مقیاس رنگی پیوسته
آسان، کم هزینه، دقیق، قابل اعتماد
دیسک CHECKIT
تست کیت
تست پک (Test Pack)
ساخت کمپانی AQUALYTIC آلمان

دیسک ها با مقیاس رنگی پیوسته

آسان، کم هزینه، دقیق، قابل اعتماد
چک کیت کمپراتور، یک ابزار رنگ سنجی دستی و قابل حمل است که هم برای کار در آزمایشگاه و هم در محیط مناسب است. این مجموعه بازه گسترده ای از مقیاس های رنگی مختلف را گردآوری کرده، که پایه استفاده آسان و جامع از سیستم های آنالیزی رنگ سنجی را فراهم می آورد.
کمپراتور CHECKIT D55 قادر است امکان آزمایش را در طولانی ترین مسیر نوری ممکن سازد. با استفاده از ترکیب آینه اپتیکی، نور از طولانی ترین مسیر، از کووت عبور می کند.
دیسک CHECKIT
هر دیسک چک کیت شامل یک مقیاس رنگی پیوسته می باشد، که دستیابی به یک تطابق و مقایسه دقیق رنگ را بین رنگ استاندارد و رنگ نمونه امکان می سازد. این دیسک ها از مواد خاصی انتخاب و تولید شده اند به منظور اینکه پایداری رنگ را در طول یک دوره طولانی حفظ کنند و صحت نتایج را از نظر قابل اعتماد بودن و تکرار پذیری تضمین نمایند. دفترچه راهنمای آموزشی توضیح دهنده مراحل مختلف آنالیز نمونه با اصطلاحات ساده به همراه هر دیسک چک کیت ارائه می گردد.
تست کیت
به منظور آزمایش مطلوب، هر تست کیت شامل دیسک های چک کیت، میله های همزن و قرص های ریجنت AQUALYTIC (برای ۳۰ آزمایش) می باشد. تست کیت ها در یک کیف پلاستیکی دستی محکم قرار داده می شوند. دفترچه راهنما توضیحات قدم به قدم نحوه انجام آزمایش آب را فراهم می آورد به گونه ای که این اطمینان حاصل می شود که یک فرد غیر شیمیست نیز به خوبی می تواند اندازه گیری های دقیق و قابل اعتمادی را در حداقل زمان ممکن انجام دهد.
تست پک (Test Pack)
در صورت خریداری یک تست کیت کمپراتور خریداران گرامی در مرHحل بعدی می توانند از تست پک جهت صرفه جویی در هزینه اقدام نمایند. هر بسته تست پک آزمایش شامل دیسک رنگی مورد نیاز، معرف های مورد نیاز هر پارامتر (معمولا برای ۳۰ آزمایش)، ۲ عدد سل، میله همزن و دستورالعمل نحوه کار می باشد که به صورت جداگانه برای هر پارامتر ارائه می گردد.
ساخت کمپانی AQUALYTIC آلمان

برندها

LOVIBOND/AQUALYTIC(آلمان)

رنگ

آبی, آبی آسمانی, بنفش, زرد, سبز, سفید, سیاه, صورتی, طوسی, قرمز

1 دیدگاه برای دستگاه چک کیت کمپراتور- CHECK-KIT Comparator

  1. آواتار از  وادی

    وادی

    لطفا در اینباره مقاله هم منتشر کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − یک =

سبد خرید
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی ما برای ارائه قیمت به روز تجهیزات آزمایشگاهی آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشد.
سلام ، چطور می تونم کمکتون کنم
پیمایش به بالا